Kalkulator kalorii
Witaj!  
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Crossfitt - coś fantastycznego?

#1
Coraz większa popularność crossfitu jest na pewno bardzo pozytywnym zjawiskiem, bo jednak prawda jest taka, że taka aktywność fizyczna ma dużo atutów. Można śmiało powiedzieć, że jeżeli jesteśmy takimi osobami, którym zależy na tym, aby radykalnie poprawić jakość swojego zdrowia oraz życia, to bez najmniejszego cienia wątpliwości uprawianie crossfitu powinno nas zainteresować. Miejmy nadzieję, iż to w naszym przypadku nie będzie tylko i wyłącznie chwilowa moda. Faktycznie, crossfit jest w dzisiejszych czasach bardzo modny, czasami można nawet odnieść wrażenie, że wszyscy uprawiają ten sport - niestety to mylne wrażenie...

Przede wszystkim crossfit sprawia, iż w stosunkowo krótkim czasie spalamy bardzo dużo kalorii, ale również sprawiamy, że nasze ciało wygląda lepiej. Wszystkie mięśnie pracują w trakcie uprawiania crossfitu, bo w przeciwieństwie do innych rodzajów aktywności fizycznej, akurat w tym przypadku nie dochodzi do takiej sytuacji, w której ćwiczymy tylko pewną partię mięśni. Co jak co, ale wystarczy rzucić okiem na to, jak ćwiczą ludzie uprawiający crossfit, aby dojść do bardzo mało odkrywczego wniosku - najzwyczajniej w świecie crossfit sprawia, że człowiek ćwiczy niejako całym sobą. I to jest na pewno bardzo pozytywna wiadomość.

Kolejna pozytywna wiadomość jest mianowicie taka, że przecież żadną tajemnicą nie jest to, iż crossfit nie tylko powoduje, że mamy lepszą kondycję fizyczną, lepiej wyglądamy, nasze ciało wygląda o wiele bardziej korzystnie. Ciężko nie wspomnieć także o tym, iż przecież crossfit sprawia, że będziemy czuli się o wiele lepiej. Przyzwyczailiśmy się w dzisiejszych czasach do tego, że samopoczucie poprawiają nam pieniądze, jedzenie czy powiedzmy telewizja. To ma sens, ale przecież to takie sztuczne! Co innego wzmożona aktywność fizyczna, dzięki której człowiek czasami zapomina jak się nazywa, ale właśnie dopiero wtedy paradoksalnie odpoczywa. Jesteśmy w dzisiejszych czasach tacy zestresowani, tak ciężko pracujemy - więc siłą rzeczy powinno zależeć nam na tym, aby w jakiś sposób odreagować to wszystko.

Jakie są wasze uwagi co do Crossfitu? Czemu jest tak popularny?
Ból jest stanem przejściowym. Duma pozostaje na zawsze.
 Odpowiedz
 
Wiadomości w tym wątku
Crossfitt - coś fantastycznego? - przez TrenerPersonalny - 05-11-2017, 10:53 AM
RE: Crossfitt - coś fantastycznego? - przez kielczynski - 05-12-2017, 09:16 AM
RE: Crossfitt - coś fantastycznego? - przez Danny303 - 11-24-2017, 03:11 PM
RE: Crossfitt - coś fantastycznego? - przez kasper_Magic - 11-29-2017, 04:25 PM
RE: Crossfitt - coś fantastycznego? - przez SwietyMikolaj - 09-18-2017, 01:21 PM
RE: Crossfitt - coś fantastycznego? - przez loprez - 09-18-2017, 01:43 PM
RE: Crossfitt - coś fantastycznego? - przez SwietyMikolaj - 11-22-2017, 04:52 PM
 
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości